Замена автомобильного масла и фильтров в Хмельницком

Замена автомобильного масла и фильтров в Хмельницком

БЕСПЛАТНАЯ замена масла в Хмельницком

» Система скидок
Базовими умовами обслуговування клієнтів є:
  • БЕЗКОШТОВНА ЗАМІНА
  • 5% знижка для таксі та маршруток на мастило та фільтра
  • 15% постійна знижка на послуги шиномонтажу
  • 10 % знижка на мастило при купівлі без заміни

БЕЗКОШТОВНА ЗАМІНА мастила та фільтрів

Під вказаною умовою розуміється, що клієнти, які придбали мастила та фільтра в АВТОЕКСПРЕССЕРВІСІ , отримують безкоштовну послугу по заміні купленого мастила та фільтрів одразу після покупки.
Всі без виключення працівники АВТОЕКСПРЕССЕРВІСУ є кваліфікованими фахівцями в сфері заміни мастила те фільтрів. Трьохрічний досвід роботи підприємства гарантує якість виконаних робіт незалежно від класу та вартості автомобіля, який обслуговується.

Нашою перевагою, на відміну від сервісних СТО, є можливість власника автомобіля бути присутнім та особисто спостерігати і контролювати заміну мастила та фільтрів. Цим забезпечується клієнту впевненість щодо якості обслуговування та використаних мастил і фільтрів при їх заміні. Необхідність присутності клієнта викликана розповсюдженістю на ринку автозапчастин дешевих фільтрів та мастил, як правило китайського виробництва. Вказані матеріали можуть використовуватись окремими сервісними СТО, де послуги по заміні мастил надаються без присутності власника автомобіля.

В АВТОЕКСПРЕССЕРВІСІ відсутня будь-яка фальсифікована продукція або продукція сумнівного походження.
Все мастило, що пропонується АВТОЕКСПРЕССЕРВІСОМ, є сертифікованим у відповідності до чинного законодавства України. Більшість оригіналів сертифікатів відповідності виставлені на спеціальному стенді в торговому приміщенні АВТОЕКСПРЕССЕРВІСУ. Інші сертифікати можуть бути надані клієнтам за вимогою.

АВТОЕКСПРЕССЕРВІС гарантує, що все запропоноване мастило отримано від офіційних дистриб’юторів торгових марок мастил в Україні.

5% знижка для таксі та маршруток на мастило та фільтра

Так як мікроавтобуси маршрутних таксі та автомобілі, які використовуються в якості таксі, потребують більш частого сервісного обслуговування у зв’язку із інтенсивним використанням, для вказаної категорії клієнтів одразу пропонується знижка на обслуговування та витратні матеріали. Вказана категорія клієнтів є для нас пріоритетною.

15% постійна знижка на послуги шиномонтажу

Всіх без виключення клієнти, які скористались послугами заміни масти та фільтрів або придбали мастило в АВТОЕКСПРЕССЕРВІСІ, вносяться в комп’ютерну базу даних клієнтів та автоматично отримують постійну знижку на послуги шино монтажу 15 %.

10 % знижка на мастило при купівлі без заміни

При покупці мастила будь-якої торгової марки, представленої в АВТОЕКСПРЕССЕРВІСІ, покупцям мастила надається знижка на вказане мастило 10% при відмові від послуги безкоштовної заміни мастила та фільтрів.

Вказана пропозиція передбачена в зв’язку із тим, що АВТОЕКСПРЕССЕРВІС є одним із лідерів по продажу мастила в м.Хмельницькому. В першу чергу ця пропозиція розрахована на клієнтів, які бажають придбати мастило, однак планують замінити це мастило та фільтра на СТО, яке постійно здійснює обслуговування автомобіля.
© 2019 АВТОМАСЛО - Хмельницкий. Быстрая замена масла.
Бесплатная замена автомобильного масла в Хмельницком:
г. Хмельницький, ул.Пилотская, 70/1, тел. 64-33-96, моб. (096) 4301591
© avtomaslo.km.ua - All right reserved. Powered by Danneo |